top of page

Úspešný workshop v Hoteli Raj: Budovanie refundácie


„Veríme, že nové poznatky a stratégie, ktoré sme získali počas tohto workshopu, nám pomôžu dosiahnuť naše spoločné ciele efektívne a úspešne.“


Začiatkom júna sa v našom družstevnom Hoteli Raj konal workshop pre konzultantov a aktívnych členov. Nechýbali však ani noví členovia, ktorí si prišli po informácie ohľadom spolupráce.


Ďakujeme všetkým účastníkom, predovšetkým predsedovi družstva p. Martinovi Cigánekovi za dôsledné vysvetlenie našej stratégie, ako skrátiť obdobie budovania našej refundácie.


Tiež ďakujeme nášmu personálu Hotela Raj za vytvorenie priateľskej a srdečnej atmosféry počas celého podujatia, vďaka čomu sa náš workshop mohol konať v príjemnom a podnetnom prostredí. Osobitné poďakovanie patrí nášmu šéfkuchárovi a jeho tímu za vynikajúcu stravu, ktorá bola pripravená s maximálnou profesionalitou a chuťou. Ich kulinárske umenie prispelo k celkovej výnimočnosti nášho podujatia.


Veríme, že nové poznatky a stratégie, ktoré sme získali počas tohto workshopu, nám pomôžu dosiahnuť naše spoločné ciele efektívne a úspešne. Tešíme sa na ďalšie podobné príležitosti na spoločný rast a rozvoj.

תגובות


bottom of page