top of page

Členovia družstva prepoistením podporujeme svoje dovolenkyEšte pár dní máme možnosť podporiť spoluprácu v našom družstve prepoistením do Union zdravotnej poisťovne. Ďalšia takáto možnosť k prepoisteniu bude až o rok. Ide o podporu projektu spolupráce

medzi družstvom a holdingovou spoločnosťou adv j.s.a., kde si vzájomne pomáhame sprostredkovávať naše produkty. Neváhajte sa preto informovať o výhodách v Union zdravotnej poisťovni, ktorá je u klientov vnímaná ako „odborná, férová, transparentná a spravodlivá“. Prepoistenie je možné len do konca septembra.

Opýtali sme sa niektorých našich kolegov družstevníkov, prečo sa oni rozhodli prepoistiť.


Prečo ste sa prepoistili do Union zdravotnej poisťovne?


Ako dlhoročná družstevníčka chcem podporovať akúkoľvek spoluprácu družstva s inou spoločnosťou. Tiež sú zaujímavé pre mňa aj benefity tejto poisťovne v mojom pokročilom veku, keďže mám už 74 rokov. Nebojím sa zmien, ktoré podporia dobrú vec. Preto som neváhala s rozhodnutím byť poistencom Union zdravotnej poisťovne.


Mária Fabianová, členka družstvaSvoj prestup som vôbec dlho nezvažoval. Bol som rozhodnutý, že spolu s rodinou podporíme vzájomnú spoluprácu medzi TD a spoločnosťou adv holding. Spoločnosť adv si už kúpila PV a do budúcna má potenciál na predaj ďalších PV. Verím, že pre obe spoločnosti je to situácia win - win a touto spoluprácou sa rýchlejšie zvýši hodnota nášho spoločného družstevného kapitálu. Prestup do inej zdravotnej poisťovne je bezplatný a v konečnom dôsledku mi poskytnú viac výhod ako využívam doteraz. V prípade ak nebudem spokojný so službami počas roku 2022, tak stále mám možnosť prestúpiť späť.


Marián Bujdoš, člen družstvaV Union zdravotnej poisťovni som už s celou rodinou niekoľko rokov a som veľmi spokojná. Oceňujem ako rýchlo vedia ako prví reagovať na zmeny potrieb svojich poistencov a pomáhajú im znížiť výdavky na zdravotnú starostlivosť. Najviac mi je však sympatické to, že patrí do skupiny ACHEMA B.V. najväčšej družstevnej poisťovne na svete, a prispieva tak k posilneniu sociálnej ekonomiky.


Zuzana Lukáčová, podpredsedníčka TDDo Union zdravotnej poisťovne som sa prepoistila už dávnejšie, ale keby som si opäť mala vybrať z troch možných poisťovní na trhu, opäť by som si vybrala Union. Jednak preto, že pri objednávaní u lekárov nie je tak dlhá čakacia doba a pri stomatologických úkonoch sa dá vysoká časť preplatiť.


Anna Juhásová, členka družstva

bottom of page