top of page

Šťastie musíme hľadať na ceste, nie na jej konci…„Iba tí, ktorí sa pokúšajú o absurdné, môžu dosiahnuť nemožné“

Albert Einstein


Aj počas októbra pokračuje séria osobnostných workshopov v našom družstve. Cieľom týchto workshopov je zefektívnenie spolupráce v družstve na to, aby sme dosiahli náš

spoločný cieľ. V polovici októbra sa konal ďalší takýto workshop v Prešove. Témy boli viac než aktuálne na dnešnú dobu. Stotožniť sa s cieľom a vytvoriť podmienky pre vlastný úspech si vyžaduje otvorenosť voči zmenám, ktorých je v dnešnej dobe neúrekom. Zhodli sme sa, že napriek ťažkej dobe ktorú prežívame, ,dokáže každý z nás nájsť svoju vnútornú motiváciu, aby cesta za dosiahnutím cieľa bola pre neho príjemná. Chcete vedieť ako? Prihláste sa na workshop.


Hlavným prednášateľom na workshopoch je predseda družstva p. Martin Cigánek, autor jedinečného know-how na budovanie pasívnych príjmov. Úspešne pokračuje v projekte “Refundácia” aj napriek náročným situáciám, čím sa tento projekt stáva ešte hodnotnejším a v súčasnej dobe dôležitejším. Nájsť istotu a stabilitu finančných príjmov je aktuálne ešte viac ako kedykoľvek predtým. Vysoká inflácia a hlboké následky súčasných krízových opatrení menia podmienky na trhu, a preto aj v našom družstve hľadáme riešenia na dosiahnutie vytýčených cieľov.


Osobnostný workshop sa organizoval koncom októbra aj v Poľskej republike (Warszowice) a bude sa konať aj 28. 10. 2022 v Českej republike (Zlín). Srdečne naň pozývame všetkých členov, ktorých zaujíma aktívna spolupráca s družstvom.


Comments


bottom of page