top of page

Hotel Raj víta aj nečlenovHotel Raj otvoril svoje dvere nielen pre členov družstva, ale aj pre verejnosť prostredníctvom populárneho portálu booking.com.
Táto nová iniciatíva už priniesla prvých návštevníkov a ich ohlasy sú viac než povzbudzujúce.


Podľa prvých recenzií boli hostia nadšení z kvality a komfortu, ktorý ponúka zrekonštruovaný hotel. Jeden z návštevníkov sa vyjadril: “Ubytovanie prešlo veľmi podarenou a krásnou rekonštrukciou. Páčilo sa nám všetko, nemáme čo vytknúť. Kuchyňa gastronomický zážitok, večere ako v top reštaurácii. Ďakujeme za príjemný pobyt a skvelú atmosféru.”


Ďalší hostia boli potešení z nového vybavenia a čistoty izieb. „Všetko nedávno zrekonštruované. Všetko nové, super čisté,

výhľad na jazero. Posteľ bola obrovská a veľmi pohodlná, izba bola priestranná a veľmi dobre zariadená. Raňajky boli pestré a veľmi bohaté, možno trochu drahé.

Pozornosť všetkých zamestnancov je bezchybná.“ uviedol ďalší

spokojný pár zo Španielska.


Pozitívne ohlasy však nekončia. Jedna návštevníčka dokonca napísala:


„Raňajky aj večere boli vynikajúce. A k tomu ešte aj dezert - fantastické. Nemôžem nič vytknúť, bola som nadmieru spokojná.“


Tieto pozitívne ohlasy potvrdzujú snahu Hotela Raj ponúkať vynikajúci servis a pohodlie všetkým svojim návštevníkom. S novým krokom smerom k otvorenejšej politike ubytovania dúfame, že Hotel Raj pritiahne ešte viac spokojných hostí, či už členov družstva alebo verejnosti.
Opmerkingen


bottom of page