top of page

Nový marketing s vysokými odmenami. Zarábajte so svojím družstvom.Vitajte v úžasnom svete nového marketingu! Máme pre vás skvelú správu, milí členovia! Predstavujeme vám BOC - Big One Cash PV, náš nový dovolenkový program, ktorý prichádza s množstvom príležitostí na zarábanie exkluzívnych a lukratívnych odmien.


BOC je skratka, ktorá v sebe ukrýva príležitosť získania vysokých provízií a nový marketingový prístup, otvárajúci nové dvere pre všetkých, ktorí majú radosť z predaja a chcú si pritom pekne zarobiť. Aby sme ocenili predajcov za každý predaný BOC, družstvo sa rozhodlo poskytnúť jednorazové odmeny až do výšky 650 eur. Prečo takto veľkoryso? Pretože vďaka tomu, získava družstvo až desaťnásobne viac!


Odmeny pre predajcov sú možné vďaka nášmu družstevnému produktu ©SEJF, ktorý je už teraz dostatočne naplnený a pripravený na poskytovanie odmien. Veríme v hodnotu vzájomnej spolupráce a svojpomoci, a preto sme vytvorili prostredie, kde naši členovia majú skutočnú možnosť si zarábať.


Takže nech už ste profesionálny predajca alebo len občasný obchodník, BOC vám prináša šancu využiť nové príležitosti a získať finančné odmeny. Tešíme sa na vaše úspechy a spoločne budujme prosperujúce družstvo!bottom of page