top of page

Prinášame novinky v eTržnici družstvaMinulý mesiac sme Vás informovali o spustení eTržnice družstva, ktorá je dostupná pre všetkých našich členov. Už začiatkom apríla si mohli naši členovia vyskúšať prvý nákup prostredníctvom tohto nášho družstevného online e-shopu. Naša eTržnica je akoby veľké online trhovisko, kde sa nachádzajú rôzni predajcovia a ponúkajú široký sortiment tovarov.


Aj keď práve začíname s oslovením prvých predajcov, členovia už dnes majú možnosť nakupovať produkty sprostredkované priamo družstvom. V apríli sme si všimli obrovský záujem o darčekové poukážky Kaufland, ktoré boli najviac predávaným tovarom. Tieto poukážky nie sú len skvelým darčekom, ale aj výhodou pre našich členov. Pri ich nákupe si členovia môžu užiť zľavu až 5%. V čase vysokej inflácie pri potravinách je každé ušetrené euro pre našich členov cenné. Celkovo si členovia zakúpili darčekové Kaufland poukážky v hodnote 15 000 eur. Okrem toho sme v ponuke mali aj ďalší družstevný produkt, ktorým bola "PR reklamná kampaň". Aj tento produkt si niektorí členovia pridali do nákupného košíka. Reklamný balík v hodnote 24 eur slúži na podporu rozvoja družstva a členovia, ktorí ho zakúpili, tým podporujú online marketing pri predaji vlastných produktov družstva, akým je napríklad dovolenkový program PV.


Sme veľmi nadšení z ohlasu a záujmu členov a veríme, že v najbližších mesiacoch budeme svedkami príchodu ďalších predajcov do našej eTržnice. Tešíme sa na spoločnú cestu a neustály rast nášho družstva v tejto modernizovanej podobe.


Ďakujeme všetkým členom za podporu a dôveru.

bottom of page