top of page

Spúšťame predaj Last Minute pobytov s vysokými zľavami aj pre nečlenovMilí členovia,


keby som mala jednou vetou opísať kľúčovú myšlienku nášho nového produktu Last Minute pobyty, vyjadrila by som to týmto citátom:


“Pri veľkej vatre zohrejú sa mnohí, i takí, čo na ňu dreva nenakládli.”


Len vďaka vytvoreniu bezpečného prostredia pre vzájomnú spoluprácu a solidaritu, je Tradičné družstvo schopné ponúkať výhodné dovolenkovanie počas celého roku nielen nám členom, ale odteraz už aj nečlenom. Máme v družstve s týmito výhodnými pobytmi dlhoročné praktické skúsenosti vďaka nášmu jedinečnému dovolenkovému programu PV, preto sme sa rozhodli rozšíriť trh nášho pôsobenia. Je pravda, že s našou ponukou dovolenkových pobytov budeme pôsobiť na silnom konkurenčnom trhu, ale nebojíme sa toho. Máme totiž niečo, čo iní nemajú.
Na Slovensku je veľa cestovných kancelárií, agentúr a pôsobí tu veľa online celosvetových sprostredkovateľov ubytovania, rôzne rezervačné portály. Dobrá správa je, že týchto predajcov ľudia už poznajú, majú v nich dôveru a vedia ako fungujú, a preto sa hľadanie dovoleniek častokrát zúži len na to, aby ste si vybrali tú vašu za čo najvýhodnejšiu cenu. Tu vidíme náš priestor a budeme ponúkať pobyty s výraznými zľavami. Tradičné družstvo k výhodnému ubytovaniu dokáže samozrejme sprostredkovať v hoteloch za výhodnejšie ceny aj stravovanie, letenky, pomôžeme zabezpečiť aj cestovné poistenie cez našich obchodných partnerov.
V čom budeme teda iní? Odlišovať sa budeme výrazne nižšou cenou oproti trhovým cenám klasických online rezervačných portálov, ako je napríklad booking.com Už v prvých našich ponukách:

si môžeme všimnúť rozdiel medzi trhovou cenou a cenou, ktorú ponúkame cez naše družstvo až 50 %. Práve výrazne nižšia cena za ubytovanie bude našou tzv.“nespravodlivou výhodou”. Môžeme si to dovoliť len preto, lebo sme družstvo a náš model podnikania je úplne iný ako v bežnej cestovke. Sme vlastníkmi know-how, ktoré je znalcom ocenené na viac ako 1 mil .eur a v ktorom je zakomponované aj doživotné dovolenkovanie pre nás členov. Práve toto nás odlišuje od ostatných spoločností a sme preto jedineční. Naša stratégia predurčuje družstvo k tomu, aby bol model výhodných Last Minute dovolenkových pobytov trvalo udržateľný. Vlastníme predsa dovolenkovú nehnuteľnosť Hotel Raj v Slovenskom raji, ktorú ako už viete momentálne modernizujeme a plánujeme rozširovať vlastné dovolenkové destinácie aj v iných lokalitách.V Tradičnom družstve tak môžeme byť majákom pre mnohé iné spoločnosti a vďaka našim sociálnym sieťam môžeme podporovať nielen seba, ale aj naše blízke komunity. Už teraz sa nám ozývajú členovia, ktorí pôsobia v rôznych iných oblastiach, či by tieto ponuky mohli pravidelne zasielať svojim kolegom z práce. Spoločne tak môžeme čeliť prudkému zdražovaniu a vzájomne si pomôcť. Práve o tom je spolupráca.

Verím milí členovia, že náš nový produkt prinesie radosť do života nielen Vám, ale aj vašim priateľom a známym.
Barbora Zagorová, Project manager pre PV


Comments


bottom of page