top of page

Spoločne sa blížime k výsledku. Hotel Raj bude vyzerať tak, ako si želámeZačiatkom októbra sa v našom družstve konala brigáda v Hoteli Raj. Hotel sa nachádza

v Slovenskom raji v dedinke Palcmanská Maša a momentálne v ňom prebieha rekonštrukcia

interiéru. Bolo však potrebné poukladať drevo na zimu a vyplieť burinu, ktorá sa počas leta rozosiala a rozrástla okolo hotela. Záleží nám na tom, ako vyzerá okolie hotela, preto sme sa rozhodli, že niektoré práce si vykonáme sami. Zišla sa tak skvelá partia družstevníkov, ktorí dobrovoľne prišli, urobili to čo treba a výsledkom je opäť skrášlené okolie hotela.


Život v našom družstve nie je len o sledovaní diania cez e-mail alebo Facebook, ale práve takýmito aktivitami chceme našich členov, spájať, zoznamovať a udržiavať tak dobré vzťahy medzi členmi. Dôvera v družstvo sa zvyšuje vzájomným spoznávaním, informovaním a zdieľaním spoločných hodnôt.


Srdečne preto neustále vyzývame našich členov, aby sa neváhali zapájať aj do takýchto aktivít, ktoré budeme určite ešte organizovať. Nezabúdame, že aj dobrovoľnícka práca má svoju skrytú hodnotu. Preto veľké poďakovanie za vklad svojho času a práce, patrí všetkým členom, ktorí sa zúčastnili tejto brigády. Ďakujeme!


bottom of page