top of page

Tradičné družstvo začalo spoluprácu so spoločnosťou RCI


Členovia získajú prístup k rozsiahlej sieti dovolenkových destinácií po celom svete, čo im umožní objavovať nové miesta a kultúry.


S radosťou oznamujeme vzrušujúcu novinku - naše Tradičné družstvo začína spoluprácu s RCI (Resorts Condominiums International), svetovým lídrom v oblasti cestovnej siete pre majiteľov rekreačných nehnuteľností. Táto spolupráca otvára nové možnosti pre našich členov a prináša množstvo výhod, ktoré zvýšia hodnotu ich vlastníctva.


O spoločnosti RCI

RCI je už viac ako 50 rokov priekopníkom inovácií v oblasti vlastníctva rekreačných nehnuteľností. V roku 1974, zakladatelia RCI, Jon a Christel De Haan, zaviedli revolučný koncept výmeny dovoleniek. Tento systém umožňuje majiteľom výmenných týždňov vymeniť svoj pobyt vo vlastnom rezorte za pobyt v iných partnerských rezortoch po celom svete. Tým sa majiteľom výmenných týždňov otvorila nová úroveň flexibility a možností, čo zmenilo dovolenkový zážitok miliónom ľudí.


Výhody pre členov Tradičného družstva

Spolupráca s RCI prináša členom nášho družstva nasledujúce výhody:

Širší výber destinácií: Členovia získajú prístup k rozsiahlej sieti dovolenkových destinácií po celom svete, čo im umožní objavovať nové miesta a kultúry.

Zážitkové programy: Vďaka RCI budú mať naši členovia možnosť využívať rôzne zážitkové programy a exkluzívne ponuky, ktoré zabezpečia nezabudnuteľné dovolenky.

Flexibilné možnosti ubytovania: RCI ponúka široký výber ubytovacích možností, od luxusných rezortov po pohodlné apartmány, ktoré uspokoja rôzne potreby a preferencie našich členov.

Výhody členstva: Naši členovia budú môcť využívať špeciálne zľavy, výhodné balíčky a prístup k exkluzívnym podujatiam, ktoré sú súčasťou členstva RCI.


Spoločné ciele a vízie

Tradičné družstvo a RCI zdieľajú spoločnú víziu poskytovať kvalitné služby a nezabudnuteľné zážitky, ktoré obohacujú životy našich členov. Naším cieľom je spolupracovať na vytváraní nových príležitostí pre našich členov a zlepšovať ich cestovateľské skúsenosti.


Ako sa zapojiť?

Členovia Tradičného družstva budú mať možnosť aktívne sa zapojiť do nových iniciatív a programov vyplývajúcich z tejto spolupráce. Odporúčame sledovať naše newslettre, kde sa dozviete viac o výhodách a možnostiach, ktoré táto spolupráca prináša.

Spolupráca s RCI prináša mnoho pozitívnych zmien a príležitostí pre naše Tradičné družstvo. Tešíme sa na spoločné úspechy a veríme, že táto spolupráca nám umožní dosiahnuť nové výšky. Všetkým našim členom ďakujeme za ich neustálu podporu a angažovanosť. Spolu môžeme dosiahnuť veľké veci!

Comments


bottom of page