top of page

Vysoké ceny potravín ešte viac nabádajú na spoluprácu„Lepší ten groš čo nevydáš, ako ten, čo ťažko zarobíš.“

výrok družstevníka


Štatistický úrad informoval, že inflácia na Slovensku rastie neprerušovane už osemnásty mesiac za sebou a v júli medziročne stúpla na 13,6 %. Ceny dvoch najvýznamnejších výdavkových položiek slovenských domácností, teda potravín a nákladov na bývanie, boli na medziročnej báze vyššie takmer o 20 %.

Naši členovia preto už od začiatku roka hľadajú riešenia, ako zbrzdiť tento prudký nárast cien potravín a každé percento, ktoré nemusia vydať zo svojej peňaženky sa počíta. Aj preto na pravidelnej báze objednávame Darčekové poukážky Kaufland a vďaka týmto spoločným nákupom dnes už vieme ušetriť až 5 % z celkovej ceny poukážky. S každou ďalšou objednávkou narastá dôvera u členov v tento spôsob nakupovania. Ak si aj člen na začiatku objednal jednu Darčekovú poukážku v hodnote 100 eur, pri poslednej objednávke už bolo cítiť, že si členovia objednávali po 3-5 ks do svojich rodín. Blížia sa Vianoce, a preto sa už mnohí členovia pýtajú, či by bolo možné nakupovať poukážky v nižších hodnotách napr. 20 alebo 50 eur. Pre mnohých by to bol skvelý darček a tiež aj ďalšie ušetrené peniaze v rodine.

Chceli by sme sa touto cestou poďakovať všetkým členom, ktorí objednávajú tieto poukážky, pretože vďaka tejto solidarite vždy dokážeme naakumulovať dostatočný počet na vyššiu zľavu, ktorá nakoniec poteší všetkých zúčastnených.
bottom of page