Zľavový Voucher už v ponuke. Príležitosť iba pre členov družstva!Podnikaví členovia môžu Zľavový Voucher ponúknuť za 300 eur a získať tak pre svoju rodinu extra príjem.


Už od polovice júla si členovia družstva môžu vo svojej členskej zóne Samko vygenerovať Zľavový Voucher v hodnote 500 eur. Družstvo tak pre nich vytvorilo ďalšiu príležitosť, ako si finančne prilepšiť a zároveň vytvorilo spôsob, ako marketingovo podporiť predaj svojho dovolenkového produktu Program Vacation (PV), z ktorého má na konci dňa osoh každý z členov.

Podnikaví členovia môžu Zľavový Voucher ponúknuť za 300 eur a získať tak pre svoju rodinu extra príjem. Voucher môžu ponúkať na svojich e-shopoch, webových stránkach, na svojich prevádzkach, v obchodoch či kanceláriách, teda všade tam, kde sa stretávajú s potencionálnymi cestovateľmi a ľuďmi, ktorí radi dovolenkujú.

Každý záujemca o dovolenkový program PV, ktorý si tento Voucher zakúpi, získa zľavu pri kúpe PV až 500 eur. Stačí, že pri objednávaní PV uvedie vo formulári číslo Voucheru.

Záujemca má nárok na detailnú prezentáciu a vysvetlenie všetkých výhod od nášho špecialistu. Kúpa Voucheru je bez rizika, pretože ak by si PV z rôznych dôvodov záujemca nekúpil, môže ho využiť s doplatkom 99 eur na pobyt v družstevnom Hoteli Raj až 1 rok od vygenerovania Voucheru a stráviť tak príjemnú dovolenku až 6 dní pre 3 osoby v Slovenskom raji.

Zvýšenie predaja dovolenkového programu umožní Tradičnému družstvu urýchliť rekonštrukciu Hotela Raj a rozbehnúť projekt nabíjacích staníc, ktorý má členom prinášať pasívne príjmy.