top of page

Zdravotné poistenie
a podnikateľské služby

Zdravotné poistenie Union pre všetkých

Union zdravotná poisťovňa ponúka svojim poistencom viac ako 70 zdravotných benefitov, najviac spomedzi všetkých poisťovní, a to bez rozdielu veku, pohlavia alebo dĺžky poistenia. Na slovenskom trhu pôsobí už viac než desať rokov, pričom čerpá zo skúseností holandskej materskej spoločnosť Achmea s 50-ročnou tradíciou. Už teraz má zazmluvnených viac ako 21 500 lekárov a všetky nemocnice na území Slovenska. Union zdravotná poisťovňa sa snaží pomáhať a meniť životy k lepšiemu.

Účtovníctvo, mzdy a dane s právnou ochranou

Profesionálne vedenie účtovníctva je jednou z najdôležitejších súčastí každej prosperujúcej firmy, preto našim klientom poskytujeme špičkové služby v oblasti jednoduchého a podvojného účtovníctva, právne zázemie pri daňových kontrolách,  legálne zníženie nákladov prostredníctvom optimalizácii pod dohľadom právnikov. Kladieme dôraz na digitalizáciu, elektronickú komunikáciu a vzdelávanie klienta a jeho zamestnancov. Špecializujeme sa aj na spracovanie mzdovej agendy. Všetky naše nadštandardné služby ponúkame navyše s právnou ochranou.

Živnosť

s.r.o. 

občianske združenie

Rozhodli ste sa začať s podnikaním a uvažujete, či bude lepšou voľbou podnikanie na živnosť alebo podnikanie prostredníctvom s.r.o.? Premýšľate, či je legálna kombinácia súbežného podnikania na základe živnosti aj s.r.o. s cieľom ušetriť náklady využitím podnikateľských optimalizácií? Chcete si založiť občianske združenie, ale neviete, ako na to? Zverte nám svoje podnikateľské obavy, my ich vyriešime za vás a pomôžeme vám so zriadením nového podnikania.

bottom of page