top of page

Inzercia v našich novinách prináša výhodný bonusový programKaždý firma hľadá motivácie pre svojich zamestnancov alebo obchodných partnerov s cieľom zvýšiť produkciu či obraty. Vždy platilo, že je výhodnejšie pre firmu si dobrého zamestnanca či obchodného partnera udržať, než si hľadať nového. Aj preto naše družstvo prináša svojim členom, podnikateľom možnosť zviditeľniť sa v našich novinách a zároveň si zakúpiť dovolenkový program za výhodných podmienok. Vďaka PV získajú do firmy vernostný program, ktorým môžu poskytovať vo svojej firme ďalšie nefinančné benefity. Skvelé rodinné dovolenky vždy motivovali k vyšším výkonom.


Inzerovaním v našich novinách sa spoznávajú členovia družstva navzájom a spolupráca má tak stále nové možnosti na realizáciu. Naše noviny čítajú nielen členovia družstva, ale aj ich rodinní príslušníci, priatelia. Družstevné noviny podporujú postoj družstevníkov k lojalite, k vzájomnej pomoci, k vlastníctvu a družstevným hodnotám. Prichádzajú každý mesiac do schránok našim konzultantom, zamestnancom a riadiacim pracovníkom, ale predovšetkým k našim lojálnym členom, ktorých môže reklama v novinách najviac osloviť.


Ponúkame preto našim členom možnosť inzerovať svoju reklamu v družstevných novinách po dobu 12 mesiacov v hodnote 6 000 eur bez DPH. O viac informácií o reklame si môžete požiadať na info@td-coop.eu .


Za túto reklamu si každý inzerent môže zakúpiť výhodne náš dovolenkový program PV len za 990 eur. Dovolenkový program PV umožňuje jeho vlastníkovi dovolenkovať bez nákladu za ubytovanie po celom svete vo vyše 2700 destináciách len za zámenný poplatok. Viac informácií nájdete v našom videu.


Ak teda máte čo ponúknuť našim členom, neváhajte sa u nás informovať o možnosti Vašej reklamy.
Comments


bottom of page