top of page

Produkty družstva

Produkty družstva

Dovolenkový

Program Vacation

Dovolenky bez nákladov na ubytovanie t.j. týždenný pobyt v družstevných, alebo v zmluvných destináciách (cca 2700 destinácií sveta).

 

 

Kúpou PV získavaš bez nákladov na ubytovanie týždenný pobyt v spomínaných destináciách, iba za zámenný poplatok 119 EUR za týždeň a celý apartmán/ hotelovú izbu. Prípadne získaš ďalšie neobmedzené množstvo výrazne zľavnených dovolenkových pobytov.

Outdoor Hot Tub
Motorhome
Prenájom karavánov

Prenájom karavánov, obytných prívesov, rezervačný systém. Cestovanie a bývanie v obytnom prívese so sebou prináša úžasné zážitky. K pozitívam patrí neviazanosť a veľký výber možností. Aj preto si členovia družstva vybrali tento spôsob dovolenkovania. Svoje pobyty v družstevných zariadeniach alebo v prívesoch, si členovia objednávajú cez rezervačný systém.

V aktuálnej ponuke nie sú dostupné možnosti prenájmu karavanu.

Karavan
PV

Zážitky z Programu Vacation

Služby družstva

Družstevná tržnica, sprostredkovanie finančných produktov, zdravotné poistenie a podnikateľské služby.

Nákupy v zmluvných e-shopoch a Družstevnej tržnici.

Pripravujeme

Sprostredkovanie dojednania poistenia alebo hypotéky a pôžičky cez licencovaných finančných sprostredkovateľov, či finančných agentov.

Zdravotné poistenie a Služby podnikateľom - generovanie dokumentov na založenie s.r.o. a ohlásenie živnosti, vedenia účtovníctva, spracovania miezd a daňového priznania pre PO a FO.

bottom of page