top of page

Financie

Hypotéky a úvery

Hypotéka je bežnou súčasťou dnešného života. Starostlivý výber optimálneho riešenia je veľmi dôležitý. Vďaka skúsenostiam a spolupráci so všetkými bankami na trhu, sme schopní nájsť tú najvhodnejšiu hypotéku pre Vás. Následná starostlivosť a osobné servis sú pre nás samozrejmosťou.

Spotrebné úvery

Naši úveroví špecialisti Vám pomôžu k realizácii vašich plánov. Či už kupujete nový byt a potrebujete dofinancovať kúpnu cenu, alebo si plánujete kúpiť nové auto, je tu priestor kontaktovať špecialistov z TD. S možnosťou porovnania zo širokej škály bankových produktov, vám pomôžeme nájsť najvýhodnejšiu trhovú ponuku.

Stavebné sporenie

Stavebné sporenie je už tradičný produkt na našom trhu. Používa sa predovšetkým ako vhodný nástroj financovania, štátom podporované sporenie, ale aj ako vhodný úver pre menšie opravy či rekonštrukcie. V poslednej dobe začínajú stavebné sporiteľne konkurovať ponukou úverov aj hypotekárnym bankám. Oplatí sa preto porovnať možnosti financovania z oboch zdrojov, často možno využiť aj ich kombináciu. Naši špecialisti Vám pomôžu dojednať hypotéky a  sporiace i úverové produkty stavebného sporenia. Kontaktujte našich špecialistov na financie a požiadajte o schôdzku s hypotekárnym špecialistom.

Hypotéky

Mať svoj priestor na bývanie je jednou zo základných potrieb každého človeka. Súvisí nielen s nevyhnutným pocitom bezpečia a zázemia (mať sa kam vracať), ale je tiež výrazom slobody a nezávislosti. Získanie vysnívanej vlastnej strechy nad hlavou je pre väčšinu z nás najväčšou životnou investíciou. Preto je treba jej financovanie náležite pripraviť.

Naši špecialisti na hypotekárne financovanie Vám pomôžu k realizácii vášho sna. Či už kupujete nový byt, chystáte sa na stavbu vlastného domu alebo na rozsiahlu rekonštrukciu staršieho objektu, dokážeme vám pomôcť. Spolupracujeme s radom bánk a pomôžeme vám nielen nájsť najvýhodnejšiu ponuku, ale aj vybaviť nevyhnutné papierovanie.

Auto-Leasing

 

Auto – leasing je známy ako  produkt pre financovanie Vášho nového auta. Nechajte si naceniť výhodnú ponuku u našich finančných špecialistov a v kombinácii s poistením automobilu Vám garantujeme najvýhodnejšiu ponuku financovania automobilov na trhu.

HYPOTEKY/SPOTREBNE UVERY
STAVEBNE SPORENIE
AUTO LEASING

Disclaimer:

Spoločnosť Tradičné družstvo informuje členov družstva ako aj verejnosť, že družstvo vykonáva v oblasti sprostredkovania poistenia a úverov výlučne činnosť tipéra. Finančné produkty pre členov družstva sprostredkovávajú zmluvní finanční špecialisti spolupracujúci s družstvom: Ing. Peter Zágora (registrácia v NBS pod IČO: 45714959, registračné číslo: 259243), a Finspace a.s. (registrácia v NBS pod IČO: 53375173, registračné číslo: 257478)

bottom of page